Dorsana, UAB | APIE MUS

UAB „Dorsana“ – tai šaldymo bei kondicionavimo srityje visoje Lietuvoje jau kelis dešimtmečius dirbanti įmonė. Mūsų veikla: šaldymo bei kondicionavimo įrangos parduotuvėse, šaldymo sandėliuose, šaldymo kamerose, mėsos bei žuvies perdirbimo cechuose projektavimas, montavimas, garantinė bei pogarantinė priežiūra ir remontas.


Nuo 1996 metų, kai buvo įkurta įmonė, mūsų darbuotojai tobulino žinias ir siekė profesionalumo savo srityje, todėl šiuo metu tai – gausus savo darbą išmanančių bei gebančių be priekaištų atlikti jiems patikėtą net pačią sudėtingiausią užduotį darbuotojų kolektyvas. Modernėjant technologijoms būtina visuomet ir jas prižiūrintiems, remontuojantiems specialistams eiti „koja kojon“ su šaldymo bei kondicionavimo pokyčiais. Todėl stengiamės domėtis pačiomis aktualiausiomis naujovėmis, jas analizuoti bei, pritaikant tai darbe, siekti maksimaliausios paslaugų kokybės. Vadovaujantys įmonės specialistai yra stažavęsi užsienyje, susipažinę su panašaus profilio įmonių veikla ir specifika. 


Šaldymo ir kondicionavimo prietaisų priežiūra reikalauja ypatingo skubotumo, nes kiekviena praleista minutė yra labai brangi mūsų klientui, todėl toks darbas reikalauja operatyvumo. Klientų gausa, rekomendacijos kitiems bei teigiami atsiliepimai, pelnyti per 20 metų, kiekviena situacija, išgyventa lyg savoji, nuteikia optimistiškai ir skatina siekti pačių geriausių įvertinimų.